П'ять найбільш популярних напрямків в Гран-Прі

П'ять найбільш популярних напрямків в Гран-Прі

Фітнес-індустрія не стоїть на місці. Щороку в ній з'являються нові тренди, викликані потребами спортсменів і спортсменок. Зараз люди хочуть отримувати від тренування не тільки красиве, сильне тіло. У пріоритеті також можливість зняти стрес, позбутися нервового напруження, оздоровитися, та й просто отримати задоволення від тренування. Так як у сучасної людини мало часу, заняття стають коротшими, але підвищується їх інтенсивність. І, звичайно ж, незмінно зростають вимоги до якості оснащення залу і професіоналізму тренера.

Всі ці запити ми цілком заохочуємо і навіть перевершуємо очікування наших гостей. Тому напрямки, які відповідають сучасним тенденціям, користуються величезною популярністю серед клієнтів Гран-Прі.

TNT

Стрункі ноги в комплекті з ідеальною формою сідниць – ось що отримують шанувальниці цього напрямку. Звичайно ж, схуднути в окремих зонах неможливо, а ось опрацювати конкретні групи м'язів і домогтися помітних ​​результатів саме на них більш ніж реально. Під час тренування в хід йде різне спорядження, що дозволяє урізноманітнити процес.

Класи з TNT веде презентер фітнес конвенцій Nike, чемпіонка України з пауерліфтингу Тетяна Соколовська.

Fitness Mix

Назва цих групових занять говорить сама за себе: мікс з різних напрямків фітнесу. А значить, кожне заняття буде незвичайним і несхожим на попереднє: нові вправи, інвентар, методики. Відповідно, на цих тренуваннях ви зможете проробляти всі групи м'язів і гармонійно розвивати своє тіло. До речі, завдяки такому розмаїттю вдається уникнути горезвісного ефекту "плато" у схудненні.

Functional

Функціональний тренінг – це напрямок фітнесу, в якому опрацьовуються навички, яким знайдеться практичне застосування в реальному житті. Виконуючи вправи, ви, самі того не помічаючи, навчитеся технічно перестрибувати перешкоди, нести важкі сумки, піднімати і утримувати на руках дитину. Всі ці "вправи" ми робимо день у день. При тому найчастіше неправильно, тим самим завдаємо шкоди своєму організму.

Заняття по Fitness Mix і Functional проводить наш найбільш енергійний і цілеспрямований тренер Наталія Полонік.

TRX

Цей вид тренувань можна сміливо назвати найпопулярнішим не тільки в "Гран-Прі", а й у всьому світі! Скажемо чесно, щоб перерахувати всі його переваги, не вистачить і цілої статті. Перш за все, тренуєтеся ви з власною вагою, без гантелей та інших обважнювачів. Завдяки тому, що потрібно постійно тримати рівновагу, просинаються навіть глибокі м'язи. А ще заняття з TRX можна проводити на свіжому повітрі, варто тільки знайти місце, де можна встановити петлі.

Але ми наполегливо рекомендуємо займатися тільки під чуйним контролем тренерів  Юлії В’юницької та Ернеста Осипенка.

Стретчинг

Якісне відновлення м'язового балансу після тренування не менш важливе, ніж сам тренінг. Стретчинг в усіченому форматі є невід'ємною частиною будь-якого силового тренування в якості розминки та заминки. А ось повноцінне заняття дозволяє поліпшити гнучкість суглобів і кровообіг, тим самим омолоджує організм.

Розвинути гнучкість запрошуємо до наших тренерів зі Stretch – Маргарити Реви, Катерини Соловйової, Тетяни Соколовської, Юлії В’юницької.

Назад Вперед
Go top