Топ-5 додатків для здорового сну

Топ-5 додатків для здорового сну

Третина життя – саме стільки часу людина повинна провести уві сні, щоб бути здоровою. Через дефіцит сну страждає центральна нервова система, і людина втрачає здатність повноцінно працювати, вчитися, та й просто насолоджуватися життям. А як впливає тривалість сну на якість тренувань і швидкість схуднення?

Не так давно швейцарські вчені виявили прямий взаємозв'язок між сном і схудненням. Ні, мова йде не про сумнівні методи позбавлення від зайвої ваги уві сні за допомогою гіпнозу. Вчені з'ясували, що недосипання впливає на рівень лептину (гормону ситості) і греліну (гормону, який відповідає за стимуляцію апетиту). Втома призводить до дисбалансу цих гормонів, через що людина споживає на 40% більше калорій, ніж їй потрібно.

Крім того, невиспана людина не може повноцінно тренуватися, адже її організм в повній мірі не відновлюється. Варто відзначити, що недолік сну призводить до зниження концентрації уваги і запаморочення, що може привести до травми під час тренування.

Але як поліпшити якість сну і зберегти своє здоров'я? На допомогу прийдуть мобільні додатки!

Sleep Cycle alarm clock

Це смарт-будильник, який розбудить вас у найбільш слушний момент. А саме – під час фази швидкого сну. З точки зору фізіології, це найкращий момент для пробудження. Всю ніч додаток буде контролювати ваш сон, а вранці ви зможете подивитися докладний аналіз.

Relax Melodies

Ця програма створена для людей, які мають проблеми із засинанням і мучаться безсонням. У додатку зібрано 59 різних звукових доріжок, які впливають на якість сну. Ви можете створювати плейлисти і міксувати їх, щоб домогтися зміни якості свого сну.

Sleepytime Sleep Scheduler

Головне завдання програми – скласти для вас графік сну, виходячи з особливостей фізіології. Ви встановлюєте час, в який хочете прокинутися, а додаток підкаже, в який час вам потрібно лягти спати, щоб повноцінно відпочити. В основі алгоритмів лежить циклічність сну.

Sunriser

Багато фітнес-тренерів пропагує ідею підйомів на світанку. Якщо ви теж хочете бути продуктивними і ефективно використовувати ранкові години, цей додаток саме для вас. Адже він розбудить саме в момент сходу сонця у вашому місті.

Recharge

Одна з головних причин недосипу – відсутність чіткого графіку. Ця програма допоможе вам скласти правильні режим, ви виробите звичку засинати і прокидатися в один і той же час. Крім того, ви будете отримувати поради та вправи, які додадуть вам бадьорості на весь день.

Пам'ятайте, що повноцінний сон – одна з первинних потреб людини. Це фундамент, на якому будуються інші правильні звички – раціональне харчування і фізична активність.

Назад Вперед
Go top