Фітнес тренування онлайн

Фітнес тренування онлайн

Карантин карантином, а форму зберігати треба ─ на щастя, можливостей підтримувати фізичну активність в Києві вистачає навіть в умовах самоізоляції. Придивіться до онлайн-тренувань, якщо до цього обходили їх увагою, та піднімайтеся на нові спортивні вершини.

Карантин ─ це не привід кидати тренування

Навіть якщо ваш улюблений фітнес-клуб припинив роботу на період локдауну, не варто кидати тренування ─ так ви швидко втратите досягнутий результат. Крім того, організм залишається без звичного навантаження і не витрачає калораж, який отримує з їжею ─ низька рухливість обов'язково призведе до зайвих кілограмів.

У самоізоляції зростає спокуса порадувати себе позаплановим перекусом ─ як наслідок, добова кількість споживаних калорій зростає. За допомогою спорту можна легко контролювати харчові звички, а після зняття карантинних обмежень відчувати себе в такому ж тонусі, як і до них.

Вартість онлайн-тренувань доступна ─ великий плюс для тих, кого зупиняла ціна клубної картки.

Переваги фітнесу онлайн

Домашні тренування в онлайн режимі ─ це справжнє випробування сили волі, адже займатися в оточенні величезної кількості чинників, які відволікають, складно. Однак є й зворотна сторона ─ ви перебуваєте у комфортних і звичних умовах, самі підбираєте оптимальний графік та отримуєте море задоволення. Крім цього:

  • Можна обійтися футболкою та спортивними штанами, а не купувати спеціальний одяг для занять спортом ─ вдома ви точно не станете білою вороною без стильного фітнес-аутфіту.
  • Як інвентар можна використати все (практично): покривало прекрасно замінить фітнес-килимок, а пляшки з водою або улюблений кіт ─ гантелі. Як то кажуть, хто хоче, той шукає можливості.
  • Фоновий супровід залежить від вас і тільки від вас ─ обирайте музику під настрій і досягайте нових результатів.

До речі, онлайн-тренування адаптовані для домашніх умов і враховують мінімальний набір інвентарю, тому не втрачають в ефективності.

 

Групові та персональні тренування онлайн

Фітнес-клуби пропонують два види онлайн-тренувань ─ вибирайте варіант до душі:

  1. Групові заняття ─ це робота у невеликій групі (5-10 осіб) з певним рівнем підготовки. Час тренування заздалегідь узгоджується, а програма підходить для тих, хто хоче зберегти спортивний результат або схуднути ─ принцип той же, що і в «класичних» групових напрямках: аеробіці, сайклі, функціональному тренінгу.
  2. Персональні тренування ─ це система вправ, розроблена строго під вас, з урахуванням фізичної форми та особистих уподобань. Спілкування з інструктором відбувається віч-на-віч ─ він зможе проконтролювати техніку виконання кожної вправи, мотивувати та приділити 100% уваги. Оптимальний розподіл силових та аеробних навантажень гарантує тренування в комфортному темпі.

Завдяки онлайн-тренуванням ви залишитеся на плаву, коли рівень тривожності й стресу навколо росте у геометричній прогресії. Фізична активність збереже душевну рівновагу і дасть вихід негативу, а це хороша турбота про власне здоров'я.

Як проводяться тренування онлайн

Тут варто повторитися ─ від вас не потрібно нічого, окрім бажання та мінімального набору спорядження, щоб тренуватися онлайн. Зручний одяг, пляшка з водою, телефон, ноутбук або планшет, щоб включити відео ─ на цьому підготовка до заняття завершена. І зауважте: ви не витрачаєте час на дорогу в зал!

Удосконалюватися в умовах карантинних обмежень не тільки можна, а й треба ─ ви подякуєте собі, якщо не піддастеся ліні. Підключайтеся до тренувань онлайн і не забувайте стежити за харчуванням ─ клітковина, складні вуглеводи та білки обов'язково повинні входити у раціон спортсмена.

Дізнатися ціну онлайн-тренувань в «Гран-Прі» можна телефоном ─ ніякого порушення правил карантину!

Назад Вперед
Go top