Фітнес тренди 2021 яким буде фітнес у новому році

Фітнес тренди 2021 яким буде фітнес у новому році

2020 рік вніс корективи в розвиток фітнесу ─ на перший план вийшли нові тенденції, які залишаться на вершині популярності у 2021-му. В якому ж напрямку рухається індустрія в Києві?

Онлайн-тренування

В умовах карантинних обмежень фітнес-клуби змушені переглянути формат проведення тренувань ─ з офлайну вони переходять в онлайн. Досить вибрати оптимальний варіант ─ Zoom або іншу зручну платформу, щоб клієнти могли не припиняти занять навіть після введення локдауну.

Ком'юніті

Карантин спричинив величезний стрибок інтересу до ком'юніті ─ люди хочуть більше спілкуватися, шукати однодумців і ставати частиною команди. Саме тому важливо підключати клієнтів на особистому рівні ─ почуття приналежності, приємна атмосфера в фітнес-клубі та спільні групові заходи грають на користь бренду. Якщо людина відчуває позитивні емоції на кожному тренуванні, взаємодіє з іншими спортсменами, вона обов'язково прийде знову і купить абонемент.

 

Дитячий фітнес

Величезними темпами розвивається дитячий фітнес, пропонуючи нові напрямки. Наприклад, в «Гран-Прі» дитина може спробувати себе як в «класичних» класах: художній гімнастиці, акробатиці та карате, так і більш «екзотичних»: капоейрі, муай-тай або сквошеві.

Додаткова перевага дитячих секцій ─ вони дуже зручні для батьків, адже можна залишити дитину з тренером і піти на заняття в тому ж фітнес-клубі.

Fun Sport

Fun Sport ─ нова концепція, яка бере верх над нудними заняттями спортом. Тренування в Києві перетворюються на справжні вечірки, де користь для здоров'я поєднується з позитивними емоціями від участі в фан-івенті.

Скайраннінг

Скайраннінг ─ справжня пригода для тих, хто не хоче втрачати форму в умовах карантину. Швидкісне сходження на висоті від 2000 метрів ─ це спуски та підйоми з екстремальним навантаженням, які вимагають хорошої фізичної підготовки. Також важливі розвинена координація рухів, витривалість і акліматизація ─ без них довго перебувати на дистанції не вийде.

Для жителів мегаполісу скайраннінг ─ це довгоочікуваний перепочинок від міського життя, який дарує неймовірний кайф і розважає.

 

Клітинний фітнес

Спеціальний клітинний тест, результати якого покажуть рівень стресу ─ чому б і не так? З таким підходом тренування стають більш ефективними, оскільки підштовхують організм до виходу з напруженого стану, а не заштовхують його в ще більшу яму.

Правильна програма занять підвищує стійкість клітин до стресу й «піднімає» захисні функції організму, що веде до поліпшення показників здоров'я. Вправи строго індивідуальні, а рівень навантаження розраховується як оптимальний в даний момент.

20-хвилинні тренування

Дистанційна робота ще не означає велику кількість вільного часу для спортивних активностей. Саме тому все більш популярними стають експрес-тренування, які готують тіло до цілеспрямованого навантаження.

20-хвилинні заняття спортом ─ прекрасний спосіб урізноманітнити день, додати у звичний графік більше руху і пропрацювати конкретні м'язові групи. Чергування високоінтенсивних активностей із тривалими тренуваннями в перспективі дає відмінний результат і підтримує тіло в тонусі.

Body and Mind

Тривога і стрес ─ незмінні супутники пандемії COVID-19, від яких прихильники здорового способу життя позбуваються за допомогою медитацій, тибетської гімнастики, йоги та інших практик самопізнання. Це допомагає не втрачати контакт із тілом і одночасно відновлювати внутрішню рівновагу, гармонію духу, позбавляючи від негативних емоцій. Додатково знімається нервове перенапруження, відновлюється життєва енергія, що гарантує високу працездатність і самопочуття в період карантину.

«Гран-Прі» ─ ваш провідник на територію здоров'я і ненудних тренувань. Запишіться на своє перше заняття телефоном, щоб у 2021-му йти в ногу зі спортом!

Назад Вперед
Go top