Тренажерний зал або групові заняття: що вибрати?

Тренажерний зал або групові заняття: що вибрати?

Групові тренування або тренажерний зал? Ця дилема нарешті вирішиться, і ви зможете вибрати оптимальний варіант для досягнення своїх спортивних цілей.

Переваги та недоліки тренажерного залу

Спортивний інвентар, силові та кардіо-тренажери ─ це все про зал. Тут тягають залізо для набору м'язової маси та ганяють на біговій доріжці для схуднення. Які ж переваги й недоліки тренажерного залу? Розбираймось.

Переваги:

  1. Величезний вибір. Кількість фітнес-клубів у Києві з кожним днем ​​зростає, тому вибрати оптимальний варіант по віддаленості від дому, роботи, наявності необхідного спорядження та наповненості залу не буде проблематичним.
  2. Індивідуальний графік. Єдине, на що варто орієнтуватися при відвідуванні тренажерки ─ години роботи, в іншому вам дається повна свобода. Залежно від самопочуття можна планувати інтенсивність навантажень та тривалість занять.
  3. Коригування програми. У групових тренуваннях за розробку плану відповідає інструктор, а покупка абонемента в зал дозволяє самому контролювати власний прогрес. Ви завжди зможете модифікувати вправи, замінити окремі сети, що виключає «звикання» м'язів до навантажень. Таким чином спортивна форма не зупиняється в прогресі.
  4. Додаткова мотивація. Ймовірність зустріти спортсмена атлетичної статури в тренажерці набагато вище, ніж у груповому класі. Залізо найчастіше обирають люди, які досягли певних результатів ─ ви зможете орієнтуватися на них, підганяючи себе до досягнення мети.
  5. Ціна абонемента. Ходити в тренажерний зал дешевше, ніж на групові заняття ─ вагомий пункт, якщо ви плануєте бюджет для двох.

Недоліки:

  1. Необхідна база. З ходу прийти та займатися не вийде ─ для початку потрібно освоїти правила роботи з тренажерами та спорядженням, особливо, якщо до цього ви жодного разу не були в тренажерці.
  2. Контроль техніки. Тренуватися самостійно, не порушуючи техніку виконання вправ, практично неможливо ─ у будь-якому випадку виникають помилки, помітні тільки збоку. Саме тому новачкам краще взяти індивідуальні заняття з тренером.
  3. Немає доступу. Якщо ходите в зал після роботи, приготуйтеся до того, що доведеться вистояти чергу на потрібний тренажер у пікові години. Щоб уникнути подібних ситуацій, плануйте свій графік або обирайте преміальний фітнес-клуб «Гран-Прі».
  4. Тренування не в повну силу. Групові заняття проходять під пильним оком інструктора, який не дає ухилятися від виконання сетів, в тренажерці ж відповідальність за навантаження повністю лежить на вас. Завжди існує спокуса розслабитися, а від самоконтролю залежить якість виконання вправ.

Тренажерний зал у Києві стане прекрасним варіантом, якщо у вас вже є певний прогрес і ви хочете розвивати форму далі. Крім того, ходити в тренажерку «Гран-Прі» набагато зручніше при насиченому робочому графіку, коли викроїти час на групові класи за розкладом складно.

 

У чому ж відмінність групових програм?

Групові тренування завжди різнопланові ─ якщо ви втомилися від рутинного тягання заліза, така активність допоможе відпочити та розвантажитися. Ставши частиною команди, ви отримаєте вибух ендорфіну, перевірите витривалість та виплеснете негативні емоції.

Відвідувати групові класи можна як альтернативу кардіо або тренуванням з ракеткою для бадмінтону. Вони прекрасно розвивають гнучкість, координацію, а завдяки інтенсивному темпу вправ добре спалюють калорії. Це справжнісінький спорт, адже часто подібні активності змушують неабияк попітніти та навіть вийти за межі пульсу!

Групові тренування підганяють до перемоги ─ ви (не усвідомлюючи того) будете прагнути більш технічного та якісного виконання сетів, порівнюючи себе з іншими учасниками. Цю рису легко перенести в зал, зробивши роботу з тренажерами більш успішною.

На чому зупинити вибір: групові заняття або тренажерний зал

Наступні поради допоможуть визначитися, якому виду активності надати перевагу:

  • Якщо ви новачок у світі фітнесу, почніть свій шлях із групових програм. Під керівництвом інструктора легше освоїти ази спорту та підтягнути форму.
  • Оскільки тренування в групі проходять за графіком, запізнення неминуче призводить до пропуску всього заняття. Якщо немає можливості підлаштувати свій день під групову програму, вибирайте спортзал ─ це більш гнучкий варіант.
  • Страждаєте від низької мотивації ─ немає ніякої гарантії, що тренажерка дасть помітний результат. Щоб не ухилятися від спорту, краще зупинитися на груповій програмі, що сподобалася.

Ідеальним буде поєднання двох видів активності ─ в тренажерному залі «Гран-Прі» та в групі. Чергування різних типів навантажень ─ запорука гарної форми й красивого рельєфу.

Дізнатися час роботи фітнес-клубу можна на сайті або телефоном. Приходьте до нас за звершеннями!

Назад Вперед
Go top