Що дають заняття плаванням у басейні

Що дають заняття плаванням у басейні

Плавання справедливо тримається в «топі» найкорисніших видів спорту ─ заняття в басейні зміцнюють системи організму, покращують витривалість і розвивають м'язову тканину. Регулярних тренувань досить, щоб отримати гарний рельєф і позбутися зайвих кілограмів. Якщо хочете урізноманітнити стандартні походи в спортзал в Києві новим видом активності, обов'язково придивіться до плавання.

Для здоров'я

Абонемент у басейн ─ ідеальний варіант для новачків, які відкладають походи у фітнес-клуб, для людей із зайвою вагою, які страждають проблемами з хребтом і артритом. Завдяки знаходженню в воді під час тренування відчувається тільки 10% власного тіла, що позбавляє спину і скелет сильних навантажень.

Плавання залучає практично всі м'язові групи та гарантує мінімальну крепатуру після тренування ─ навіть якщо ви давно не відвідували басейн «Гран-Прі», дискомфорту не виникне. Регулярні заняття принесуть відчутну користь:

 • підвищать активність м'язів;
 • поліпшать працездатність організму;
 • зміцнять кістки;
 • натренують серцевий м'яз;
 • позбавлять від проблем із тиском.

Опановування правильною технікою плавання ─ ключ до здоров'я хребта. Шляхом оптимального розтягування тіла зміцнюються зв'язки та м'язи, що у свою чергу перешкоджає появі міжхребцевих гриж.

Проти стресу і для мозку

Плавання прекрасно знімає стрес, стимулюючи вироблення ендорфінів. Навіть короткої тренувальної програми досить, щоб відчувати себе краще ─ весь секрет полягає в приємному розслабленні та поліпшенні настрою.

Ходити в басейн корисно для формування позитивного емоційного фону. Регулярні заняття плаванням ─ потужний фактор впливу на вищу нервову діяльність, тому вони рекомендуються для профілактики неврозів, нервового перенапруження, депресії та проблем зі сном.

Плавання ─ жироспалювальне тренування

Плавання ─ один із найенергозатратніших групових видів спорту, в залежності від стилю за 10-хвилинне тренування можна спалити від 60 до 150 ккал.

Для схуднення в басейні досить дотримуватися простих правил:

 • займатися регулярно ─ 3-4 рази на тиждень;
 • тривалість тренування ─ мінімум 60 хвилин;
 • давати м'язам інтервальне навантаження (поєднувати інтенсивне плавання з короткими періодами відпочинку).

У комплексі з правильним харчуванням і питним режимом такий підхід дасть свої плоди ─ фігура стане підтягнутою, окреслиться гарний рельєф, а шкіра збереже тонус.

Плавання тренує легені

Регулярне плавання позитивно впливає на дихальну систему, підвищуючи її функціональні можливості, розвиваючи та зміцнюючи органи шляхом:

 • тренування дихальної мускулатури;
 • збільшення рухливості грудної клітки;
 • підвищення еластичності легень і зростання кількості альвеол.

Завдяки плаванню в дихальний процес включаються віддалені ділянки легень, що запобігає застійним явищам та атрофії.

Відвідування басейну корисно людям, що страждають астмою ─ тренування допомагають боротися з нападами хвороби. Спортсменам без захворювань дихальної системи регулярне перебування у воді збільшить об'єм легень і навчить правильно дихати, що у свою чергу забезпечить організм достатньою кількістю кисню.

Плавання ─ чудове спортивне тренування

Плавання цілком може стати основним видом спорту ─ тут активно працюють м'язи, а тіло отримує хороше навантаження. Якщо цілеспрямовано займатися, вибравши улюблену спортивну техніку, через певний час ви отримаєте атлетичну статуру.

Абонемент у басейн можна розглядати як «базу» ─ створений за допомогою плавання м'язовий корсет згодом візьме на себе більшу частину навантаження в інших видах тренувань. Поєднуючи запливи із силовими сетами, ви одночасно наростите витривалість, силу й об’єм м'язів.

Купіть картку «Гран-Прі», щоб займатися індивідуально з тренером або брати участь в одній із групових програм аквазони. Озонована вода комфортної температури та зручна інфраструктура басейну гарантують задоволення від плавання. 

Дізнатися графік роботи фітнес-клубу і вартість карт можна телефоном або на сайті.

Назад Вперед
Go top