Бадмінтон в Гран-Прі: чому варто записатися вже зараз

Бадмінтон в Гран-Прі: чому варто записатися вже зараз

Бадмінтон — вид спорту, який підходить абсолютно всім: дорослим і дітям, новачкам і професіоналам. А заняття бадмінтоном у фітнес-клубі Гран-Прі — це можливість навчитися грати якомога краще і отримувати величезне задоволення від кожного тренування. Адже в нашому клубі розташовані сучасні корти, є якісний інвентар та, найголовніше, займатися бадмінтоном можна у тренера Артема Шандибіна. Артем є майстром спорту з бадмінтону та сквошу і багаторазовим переможцем національних турнірів. Він активно розвиває бадмінтон в Україні та може закохати в цей вид спорту кожного.

Ми попросили Артема розповісти про переваги бадмінтону і чому варто бронювати корт вже зараз.

«Бадмінтон входить до списку найбільш динамічних видів спорту, тому це відмінний варіант для кардіо тренування. За 60 хвилин гри в бадмінтон ви можете витратити приблизно 1000 калорій. Жирові запаси починають спалюватися після 500 витрачених калорій, до цього організм використовує вуглеводи. Це означає, що заняття бадмінтоном дозволяють спалювати саме жирові запаси і ефективно позбавлятися від зайвої ваги. Крім того, ваші м'язи завжди будуть в тонусі.

Крім користі для фігури, бадмінтон корисний і для здоров'я. Ігрові види спорту є ациклічними і змушують серце працювати в так званому рваному темпі. Такі навантаження запобігають атеросклерозу і хворобі коронарних судин серця.

Ще один плюс бадмінтону — можливість відволіктися від усього на світі. Під час гри ви забудете про всі проблеми, нескінченні завдання і обов'язки. Ви будете думати лише про гру. Це допоможе перезавантажитися і розслабитися.

Щоб почати займатися необхідно лише ваше бажання. У наш час не проблема орендувати якісний корт і інвентар.

Для занять бадмінтоном немає вікових і будь-яких інших обмежень. На турнірах навіть є категорії 75+. Також для початку занять не потрібна особлива фізична підготовка. Володіти базовими навичками і отримувати задоволення від гри ви зможете вже на другому тренуванні.

Варто зазначити, що бадмінтон стає все популярнішим і активно розвивається. Європейська федерація бадмінтону дала згоду на те, щоб в 2020 році Україна приймала чемпіонат Європи. Так що, чекаємо на цю масштабну подію в нашій країні.

Бадмінтоном захоплюються багато відомих політиків і музикантів. Один з них — Святослав Вакарчук. Він справжній фанат бадмінтону і тренується практично щодня.

Взагалі, все більше і більше людей закохуються в цей чудовий вид спорту. Корти бронюють все частіше, тому раджу записатися на тренування з бадмінтону вже сьогодні».

Назад Вперед
Go top