У чому користь протеїнового коктейлю: розповідає тренер Володимир Кособродов

У чому користь протеїнового коктейлю: розповідає тренер Володимир Кособродов

Протеїновий коктейль, мабуть, найпопулярніший спортивний напій. Виробники пропонують величезну різноманітність смаків, а в Інтернеті можна знайти безліч способів його приготування. Незважаючи на це, в уявленні багатьох протеїновий коктейль необхідний лише бодібілдерам або ж професійним спортсменам. Тренер фітнес-клубу «Гран-Прі» Володимир Кособродов розповідає, чому протеїновий коктейль корисний всім, хто регулярно тренується, а також ділиться рекомендаціями, як правильно його вживати.

 У чому користь протеїнового коктейлю

— «Протеїновий коктейль – це напій, в якому міститься велика кількість білка. А білок є будівельним матеріалом для м'язів. Випиваючи такий коктейль після тренування, ми поповнюємо запас білка в організмі та допомагаємо м'язам рости».

 Необхідність протеїнового коктейлю для всіх

— «Цей напій потрібен всім, хто займається фізичною працею і відчуває дефіцит білка. Навіть якщо ви тренуєтеся для себе, він буде корисний. Також це відмінне доповнення до раціону».


Володимир Кособродов

 Як правильно приймати протеїновий коктейль

— «Рекомендую пити його протягом півгодини після тренування. А до початку тренування раджу приймати ВСАА (амінокислоти).Залежно від поставлених завдань, можна приймати додаткову порцію коктейлю вранці. Тільки робити це треба в комплексі з вуглеводами. А протеїновий коктейль з «повільних» білків здатен цілком замінити пізню вечерю».

У фітнес-барі «Гран-Прі» ви можете замовити протеїновий коктейль від провідних виробників спортивного харчування. У нас великий асортимент різних смаків, а наші фахівці завжди готові дати вам пораду при виборі коктейлю.

Заглядайте до фітнес-бару «Гран-Прі» після тренування, щоб відновити сили і підвищити ефективність ваших занять!

Назад Вперед
Go top