Користь занять настільним тенісом

Користь занять настільним тенісом

Якщо втомилися від традиційного фітнесу в Києві, спробуйте настільний теніс ─ він стане чудовою альтернативою тренуванням у залі, підтримає хорошу фізичну форму і поліпшити здоров'я.

Енергійна гра

Настільний теніс вимагає енергійних рухів ─ регулярні вправи з ракеткою позитивно вплинуть на загальний тонус організму, підтягнуть м'язи. Він корисний для людей будь-якого віку, практично не має протипоказань, за що отримав звання «універсального» виду спорту.

Хочете займатися настільним тенісом регулярно ─ купіть абонемент в «Гран Прі» та починайте тренуватися системно. Такий підхід допоможе:

  1. Зміцнити вестибулярний апарат. Ніякої морської хвороби ─ з часом ви забудете про проблему, оскільки вестибулярний апарат стане витривалим.

  2. Розвинути периферичний зір. В процесі гри потрібно тримати під контролем всю поверхню столу ─ очі тренуються охоплювати велику область. Це корисно і в щоденному житті, особливо водіям і представникам творчих професій.

  3. Поліпшити мілку моторику. Настільний теніс дає навантаження на сухожилля і ліктьові м'язи, що позитивно вливає на моторику рук. В результаті рухи стають більш скоординованими й точними.

  4. Залучити важливі м'язи. У щоденному житті м'язи стопи та кисті залучаються слабо, але настільний теніс розв’язує проблему, забезпечуючи їх навантаженням. Таке «прокачування» значно знижує ризик розвитку тромбофлебіту в літньому віці.

Заняття настільним тенісом допомагають у боротьбі із зайвою вагою і коректують фігуру ─ все завдяки тим же енергійним рухам.

Психотерапевтична користь

Грати в настільний теніс корисно для емоційного стану і загальної психосоматики. Регулярні тренування знижують рівень стресу, допомагають боротися з депресивними станами та в цілому відчувати себе краще. Ви навчитеся:

  1. Самоконтролю. Під час гри важлива кожна секунда, а мінімальне роздратування загрожує програшем. Контроль емоцій на тренуванні допоможе не втрачати самовладання в щоденному житті.

  2. Концентрувати увагу. За тенісним столом необхідно постійно концентруватися і послаблювати увагу, реагуючи на хід матчу. Висока швидкість «перемикання» дає навичку миттєвої реакції на критичні ситуації в реальності.

  3. Мислити аналітично й оперативно. Ви продумуєте кілька ходів вперед, постійно переходите від оборони до атаки та навпаки, намагаєтеся перехитрити суперника ─ все це вчить прогнозуванню і розвиває оперативне мислення.

  4. Не накопичувати напругу. Ракетка в руках і думки тільки про гру ─ проблеми й турботи відступають на задній план. Інтенсивне фізичне навантаження піднімає настрій, стрес зменшується, а накопичене за день емоційне напруження знімається.

Регулярно ходіть на заняття, щоб забути про хронічну втому, проблеми зі сном і пригніченість.

Користь від настільного тенісу для дітей і дорослих

Активне пересування під час гри тренує дихальну систему ─ завдяки посиленій роботі легень киснем насичується весь організм, що корисно як для дітей, так і для дорослих.

У підлітковому віці групова гра в теніс формує м'язовий корсет, красиву поставу. Регулярні тренування з ракеткою допомагають боротися з короткозорістю і далекозорістю, знімають напругу з очних м'язів внаслідок перефокусування. Якщо дитина постійно засиджується за підручниками або комп'ютером, тренування збережуть хороший зір.

Профілактика захворювань

Настільний теніс рекомендується як профілактика інсультів і інфарктів. Аеробне навантаження посилює кровообіг, зміцнює серцевий м'яз і покращує роботу серцево-судинної системи в цілому, нормалізує підвищений тиск при гіпертонії.

З тенісом можна забути про гіподинамію ─ регулярні заняття дають організму необхідний рівень рухової активності. В результаті всі органи й системи працюють злагоджено, поліпшується працездатність, вага тримається в нормі. 

Замовте тур по «Гран Прі» за телефоном: 2302000 і тренуйтеся з найкращими інструкторами!

Назад Вперед
Go top