Фітнес-тренди 2020. Чого очікувати у другій половині року

Фітнес-тренди 2020. Чого очікувати у другій половині року

Традиційне опитування фітнес-фахівців від Американського коледжу спортивної медицини показало, якими будуть тренди розвитку індустрії найближчим часом. Хоча тенденції багато в чому залишаються планомірними протягом останніх років, 2020-й вніс свої корективи.

Групові тренування

Групові заняття впевнено тримають позицію, що цілком закономірно — крім ефективного навантаження досягненню результату сприяє дух суперництва. Тренування створюють дружне ком'юніті зі спільними інтересами та психологічною підтримкою, особливо важливою для спортсменів-початківців.

У «Гран Прі» групові тренування доступні в усіх напрямках — вибирайте клас до душі й сміливо поринайте у світ фітнесу!

Персональні тренування

Особистий контроль професіонала, індивідуальна побудова програми і постійний стимул рухатися далі — персональні тренування справедливо заслужили на статус кращого помічника в досягненні потрібної форми.

Тренування з вагою власного тіла

Мінімум обладнання і ніякої прив'язки до спортзалу — для таких занять знадобиться тільки вага власного тіла. Головна умова — вибрати оптимальний сет, який допоможе прокачати м'язи. Тренуватися можна де завгодно: на свіжому повітрі або вдома.

Фітнес для літніх людей

Фраза «починати вже пізно» давно не актуальна — в тренді займатися спортом у будь-якому віці. Спеціальні класи з йоги, пілатесу та інших видів тренувань в «Гран Прі» для літніх людей будуються за програмою з оптимальним рівнем навантаження і вправами на відновлення.

Сети виконуються без різких ривків, не шкодять суглобам і хребту, що допомагає підтримати і покращити стан здоров'я без будь-яких ризиків.

Ліцензування фітнес-тренерів

Увага до якості професійної підготовки тренерів — важливий тренд поточного року. В Україні сертифікацією займається Український тренерський реєстр.

Тренер відповідальний за досягнення і здоров'я своїх підопічних — програма індивідуальних занять повинна враховувати рівень підготовки, наявність обмежень, переваги і побажання. Тільки в такому випадку виконання сетів буде абсолютно безпечним.

Гаджети та програми

Технології роблять життя простішим — тепер вистачає гаджета або програми, щоб проаналізувати тренування від А до Я. Моніторинг фізичної активності, підрахунок калорій, відстеження фаз сну — лише мала частка показників, за допомогою яких легко розрахувати якість тренувань і відпочинку.

Тренування м'язових ланцюгів

У 2020 увага приділяється не окремим ділянкам тіла, а цілим функціональним лініям — м'язовим ланцюгам. Оскільки мозок бачить не кожен м'яз окремо, а комплекс із сухожиль, м'язів і фасцій, прокачування такого анатомічного «поїзда» помітно покращує координацію, роботу внутрішніх органів і організму в цілому, допомагає функціональним лініям якісніше взаємодіяти між собою.

Усвідомленість

Усвідомлене ставлення до себе, розуміння причинно-наслідкових зв'язків у тілі — запорука безпечних і екологічних методів поліпшення фігури. Основний акцент припадає на контроль показників здоров'я, а не на швидке досягнення результату. Прислів'я «тихіше їдеш — далі будеш» підходить сюди якнайкраще. 

Головними складовими усвідомленого підходу можна назвати:

  • систематичні тренування;
  • правильне харчування;
  • водний режим;
  • якісний сон і відпочинок.

Просто купити абонемент і займатися в спортзалі на знос, мучити себе суворими дієтами — не варіант, адже результат буде отримано ціною здоров'я.

Медицина у фітнесі

Оздоровчі програми з корекції постави, контролю показників крові, усунення болю в опорно-руховому апараті стають важливою частиною фітнесу. Обмеження за станом здоров'я не ставлять хрест на тренуваннях — просто зверніться до тренера в Києві для побудови індивідуальної програми.

Дитячий фітнес

Робота фітнес-клубів акцентує увагу не тільки на дорослих — для дітей розробляється все більше оздоровчих і спортивних класів. У «Гран Прі» маленькі спортсмени можуть відвідувати єдиноборства і художню гімнастику, сквош, теніс, акробатику і навіть капоейру.

Записатися на тренування в «Гран Прі» можна за телефонами: 230 2000230 2001

Назад Вперед
Go top