Чим пілатес відрізняється від йоги: пояснює тренер Любов Люзан

Чим пілатес відрізняється від йоги: пояснює тренер Любов Люзан

Пілатес і йога, на перший погляд, практично однакові: спокійний темп, схожі рухи й особливий акцент на правильному диханні. Саме тому багато хто не бачить різниці між ними. Однак пілатес і йога мають ряд відмінностей. Тренер фітнес-клубу «Гран-Прі» Любов Люзан пояснила, чим пілатес відрізняється від йоги, а також що краще обрати, виходячи з ваших цілей.

 Що спільного у пілатесу з йогою

— «Джозеф Пілатес, винахідник методики пілатесу, в основу своєї системи тренувань поклав багато вправ з йоги. Ті, хто займається пілатесом, прийшовши на йогу, впізнають схожі вправи».

 Яка різниця між пілатесом і йогою

— «Не дивлячись на велику кількість схожих вправ, пілатес і йога — різні системи тренувань. У них різні правила і різна техніка виконання вправ. Наприклад, для пілатесу характерне динамічне виконання вправ з рекомендованою кількістю повторів і дотриманням чіткої техніки. Крім того, на відміну від йоги, для занять пілатесом можна використовувати систему вправ як на маті, так і з великим (реформер, кадилак, стілець) і малим обладнанням (амортизатор, великий і маленький м'ячі, ролл, кільце, арка)».

 Що краще обрати

— «Рекомендую спробувати і йогу, і пілатес, а потім визначити, що більше подобається. Якщо вам потрібно сформувати правильну поставу, комплексно тренувати всі групи м'язів і розвинути гнучкість, пілатес — те, що потрібно».

 Чи потрібно поєднувати заняття пілатесом і йогою

— «Не те, щоб потрібно, але можна. Одне іншому зовсім не завадить. Йога сприятиме відмінному розвитку гнучкості, вмінню зосередитися, а також працювати у статиці та динаміці».

У фітнес-клубі «Гран-Прі» ви можете займатися як пілатесом, так і йогою. Для цього у нас є все необхідне сучасне обладнання, а наші досвідчені тренери приведуть вас до найкращого результату.

Назад Вперед
Go top